Sistre ve Cila Uygulamaları

Sistre ve Cila nasıl yapılır?

Bunun haricinde zımparalama işleminden sonra yer döşemeleri pürüzsüz hale getirebilmektedir. Bu da ancak sistre makinesi ile birlikte yapılır. Ayrıca yerlerin cilalanması da gerekmektedir; fakat cila işlemi sadece masif parkeleri uygulanabilir. Eğer laminant parkeye sahipseniz sistre cila uygulamanız da mümkün olmayacaktır. Bir parkenin ömrü ile orantılı olarak zımparalama işlemi 8 ya da 10 defa uygulanabilmektedir. Genellikle cila işlemi de ilk günkü görünümüne elde etmek için uygulanır.

Sistre ve Cila ile Parke Bakımı

Ev için seçilen parkeler uzun süreli kullanımı da beraberinde getirmelidir. Bunun için parke bakımı büyük önem taşır. Sistre ve cila işlemi uygulandıktan sonra parke bakımı tamamlanmış olacaktır. Parkeler bir süre sonra üzerinde leke tutmaya başlarlar. Bu lekelerinde ancak sistre ve cila yöntemi ile birlikte oradan kalkabileceğini söylemek gerekmektedir. Parke bakımı sağlanabilmesi için genellikle parke üretimi yapılan yerlerdeki ustalar ile birlikte görüşebilir. Bunun haricinde parke bakımının sağlanması, parkelerin ilk günkü özelliğinde olmasını da mümkün hale getirebilecektir. Parke bakımında dikkat edilmesi gereken özelliklerden birisi sistre ve cila hizmetini alırken bu işi profesyonel bir şekilde yapan kişiler ile görüşmek gerektiğidir. Çünkü toz toplayan ya da tozu önleyen cihazlar kullanmamaları onların profesyonel bir şekilde çalışıp çalışmadıkları da gösterebilir. Uzun süredir bu işi yapanlar işlerinde daha büyük beceri kazandıkları için sistre ve cila yönteminde de en iyi sonucu verebileceklerdir.

https://www.youtube.com/watch?v=pWAtg-StDz0

Sistre ve Cilada Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sistre ve cila hizmeti alınacaksa profesyonel kişiler tarafından bu hizmetin alınması gerekir. Eğer profesyonel olmayan kişiler tercih edilirse parkelerde bozulmalar da meydana gelebilecektir. Çünkü sistre ve cila işlemi asıl olarak parkelerin ilk günkü özelliğini kurulmasının sağlamaktır. Fakat işini iyi yapmayan kişilerden dolayı parkeler daha kötü bir hal alabilecektir. Bünyemizde yer alan parkelerde de sistre ve cila işlemleri çok kolay bir şekilde gerçekleşebilmektedir. Müşterilerimiz için en iyi sonucu veren parkelerimizi sizler için bir araya getirmekteyiz. Kişilerin tercihlerine en uygun olan parke ve süpürgelik modellerimizde sitemiz üzerinden yer alabilmektedir. En kaliteli ve en cazip olan ürünler görseller sayesinde görülür.

Sizler için en iyi sistre ve cila işlemlerini de sunmaktayız. Böylelikle kolay bir şekilde istediğiniz ürünleri elde edebilir ve uzun süreli bir kullanım sağlamak adına da parke bakımı yaptırabilirsiniz. Sizler için kendimizi de bu konularda oldukça geliştirmeye devam ediyoruz.

Maliyeti Etkileyen Unsurlar

Sistre ve cila işlemleri yapılırken maliyeti etkileyen unsurlar da bulunur. Öncelikle parke bakımında sistre ve cilanın büyük öneme sahip olduğunu söylemek gerekir. Bu işlemler yapılırken de metrekare cinsinden bir fiyat çıkarılır. Eğer sistre ve cila yapılacak olan alan geniş ise daha fazla bir maliyeti çıkacağı unutulmamalıdır. Ayrıca evde eşyalar var ise eşyaların taşınması gibi durumlarda da usta ek ücret isteyebilmektedir.