Ahşap Parke Sistre Cilalama Fiyatları

Cesur Yapı Temmuz 15, 2018
Ahşap Parke Sistre Cilalama Fiyatları

Ahşap Parke Sistre Cilalama Fiyatları;Ahşap Parke Sistre Cilalama FiyatlarıDekorasyonun olmazsa olmazlarından biri haline gelen laminat parkeler, evlerin çok daha iyi bir görünüme kavuşmasında büyük bir rol oynamaktadır. Bu yüzden de, bu parkeler aşındıkça, eskidikçe belli müdahalelerde bulunmak gerekmektedir. Bu müdahalelerin başında ise sistre işlemi gelmektedir. Sistre işlemi sayesinde, ahşap parkeleriniz çok daha kusursuz ve dayanıklı hale gelecek ve uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabileceksiniz. Üstelik ahşap parke sistre cilalama fiyatları da son derece uygun seviyelerdedir. Ahşap yüzeylerinizi sistre işlemi ile çok daha iyi bir hale kavuşturabilirsiniz.

Ahşap Parke Sistre Cilalama Nedir?

Ahşap parke sistre cilalama fiyatları bu kadar uygunken, parkeleri eskimiş veya aşınmış olan herkesin bu işlemi yaptırmasını tavsiye ederiz. Sistre, aşınmış, eskimiş, araları açılmış parkelerinizi ilk günkü hallerine getiren bir uygulamadır. İlk olarak 40’lık zımparalar eşliğinde parkeleriniz daha kusursuz bir hal alır ve ardından aynı işlem 60’lık zımparalar ile yapılır. Bu iki uygulama sonrasında, parkelerinizin yüzeyi neredeyse kusursuz bir hal alacaktır. Parke alanlarınızda oluşan boşlukları doldurmak için ise macunlar kullanılır. Bu macunlar sayesinde parkelerinizin tüm boşlukları kapanır ve macun kuruduktan sonra 120’lik zımpara yardımı ile bir kez daha sistre işlemi uygulanır. Bu uygulamanın ardından, zeminde herhangi bir böceğin oluşamaması veya parkelerin çürümemesi adına parkeye selülozik dolgu verniği yapılır. 1 saat içinde kuruyan dolgu verniğinin ardından parkenin yüzeyi tekrar ince bir zımpara ile zımparalanır ve parke tamamen pürüzsüz bir yüzeye kavuşturulmuş olur. Son işlem olarak da parkeye cila uygulanır. Tüm bu işlemlerin ardından, yaklaşık 10 yıl boyunca parkelerinizin kusursuz kalacağından emin olabilirsiniz.

Sistre Cilalamanın Avantajları

Sistre, eskimiş veya aşınmış olan her ahşap yüzey için gerekli bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde, ahşap parkeleriniz ne kadar kötü bir durumda olursa olsun ilk günkü hallerine döneceklerdir. Üstelik ahşap parke sistre cilalama fiyatları bu kadar uygunken, ahşaplarında sorun olan herkesin bu işleme başvurmasını öneririz. Birkaç sıralı işlemin ardından ahşaplarınızı daha sağlam bir şekilde teslim alacak ve uzun yıllar boyunca gönül rahatlığı ile kullanacaksınız.Ve de sistreyi tozsuz sistre cila ustasi sayesinde yapıyoruz.

 

sistre cila ustasi

tozsuz sistre cila ustasi

Ahşap Parke Sistre Cilalama Fiyatları

Ahşap Parke Sistre Cilalama Fiyatları

Social Shares